BIP

Odwiedziło nas:

Odsłon : 705530

LogowanieZajęcia dodatkowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez dyr. Grażyna Włoch   
wtorek, 04 września 2007 22:46

Zajęcia dodatkowe prowadzone w przedszkolu odbywają się zgodnie z tzw. ustawa przedszkolną od 1 września 2013 r. opłaty za przedszkole nie mogą być wyższe niż 1 zł. za każdą dodatkową godzinę powyżej pięciu godzin, które są bezpłatne. Zajęcia dodatkowe realizowane są w przedszkolu w ramach opłaty rodziców za przedszkole.

W Samorządowym Przedszkolu w Przedborzu w roku szkolnym 2013/2014 odbywają się zajęcia dodatkowe w zakresie:

  • jęz.angielski - nauka w zakresie podstaw dla początkujących i dzieci kontynuujących naukę w formie gier i zabaw językowych,

Wszyscy dokładają starań aby uświadomić dziecku, że jest ono najważniejsze dla wszystkich, że w każdej sytuacji może liczyć na pomoc i wsparcie ze strony każdego pracownika przedszkola. Wszyscy kochamy dzieci, potrafimy przeżywać z nimi ich smutki i radości.

Poprawiony: poniedziałek, 26 maja 2014 18:47
 


Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.