BIP

Odwiedziło nas:

Odsłon : 705535

LogowanieRODO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 19 lutego 2019 10:01

RODO

Ochrona danych osobowych

KLAUZULA INFORMACYJNA

W związku z przepisami art. 13 ust.1 i 2 ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. Z 2016 r., L 119, poz. 1) (dalej Rozporządzenie) informujemy, że:

1. Administratorem danych osobowych w Samorządowym Przedszkolu w Przedborzu jest Dyrektor Samorządowego Przedszkola w Przedborzu z siedzibą ul. Mostowa 39, 97-570 Przedbórz, tel. 0-44-781-20-40, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

2. W Samorządowym Przedszkolu w Przedborzu wyznaczony został Inspektor Danych Osobowych, z którym można skontaktować pod numerem kontaktowym 0-44-781-20-40 lub pod adresem e-mail przedszkola.

3. W Samorządowym Przedszkolu w Przedborzu wdrożono dokument „Polityka Bezpieczeństwa Ochrony Informacji Danych Osobowych" służący do przetwarzania danych osobowych.

4. Samorządowe Przedszkole w Przedborzu przetwarza dane osobowe w celu realizacji ustawowych zadań przedszkola oraz w celu zapewnienia bezpieczeństwa osób i mienia poprzez monitoring z zachowaniem prywatności i godności osób.

5. Dane osobowe mogą być udostępniane innym odbiorcom lub kategoriom odbiorców danych osobowych, w uzasadnionych przypadkach i na podstawie odpowiednich przepisów prawa.

6. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji wskazanego w pkt. 4 celu przetwarzania, w tym również obowiązku archiwizacyjnego wynikającego z przepisów prawa.

7. W związku z przetwarzaniem przez Samorządowe Przedszkole w Przedborzu danych osobowych, przysługuje prawo do dostępu treści swoich danych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania danych.

8. W przypadku uznania, iż przetwarzanie przez Samorządowe Przedszkole w Przedborzu danych osobowych narusza RODO, przysługuje prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprawiony: wtorek, 19 lutego 2019 10:09
 


Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.