BIP

Odwiedziło nas:

Odsłon : 693351

LogowaniePiknik rodzinny -Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bożena Wodzicka   
wtorek, 19 czerwca 2018 08:38

W dniu  21. 06. 2018 r. w Samorzadowym Przedszkolu odbędzie   się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/ 2018. Dzieci z młodszych grup wiekowych pozegnają  dzieci starsze odchodzące do szkoły. Na dolnym holu odbędą  się występy wszystkich grup wiekowych. Dzieci zaprezentują  programy artystyczne, wiersze piosenki o tematyce wakacyjnej. Nastepnie wszyscy pójdą na plac przedszkolny gdzie przedszkolaki wspaniale bawić  się na "dmuchańcach "(zjeżdżalnia, basen z kulkami i zamek), oraz będzie słodki poczęstunek, wata cukrowa.      Życzymy wszystkim przedszkolakom wspaniałej, radosnej zabawy...

 


Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.