BIP

Odwiedziło nas:

Odsłon : 693372

LogowanieGoście z Kanady i Georgii PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bożena Wodzicka   
czwartek, 10 maja 2018 10:55

Liceum w Przedborzu odwiedzili anglojęzyczni wolontariusze. Gośćmi w tym roku są Lareeb i Ivane. Lareeb jest studentką chemii na Universytecie w Calgary (Canada), a Ivane przyszłym psychologiem, który zdobywa wiedzę na Uniwersytecie w Tbilisi (Georgia).

Prowadzą prelekcje w języku angielskim na temat kultury i tradycji w swoich krajach. To dla nas niepowtarzalna okazja, by dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy na temat tych  odmiennych kulturowo regionów. Dodatkowych atutem jest fakt, że możemy komunikować się tyko w języku angielskim. Mamy w ten sposób możliwość sprawdzenia swoich umiejętności.

Spotkania cieszą się olbrzymim zainteresowaniem, nie tylko uczniów naszego liceum. Na warsztatach językowych gościmy uczniów ze wszystkich pobliskich gimnazjów.

Odwiedzili też przedszkolaków w przedborskim przedszkolu. Nasi anglojęzyczni wolontariusze świetnie nawiązali kontakt z najmłodszymi słuchaczami. Dzieci zadawały pytania naszym gościom oraz wspólnie śpiewaliśmy piosenki po angielsku.

Poprawiony: niedziela, 27 maja 2018 08:02
 


Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.